Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mekkora terrárium kellene a...

Mekkora terrárium kellene a szavanna varánusznak?

Figyelt kérdés

Most szeretnék venni egy varánuszt ami kb. 15-20 cm méretű.

Mekkora méretűnek kéne lennie a terráriumnak ahhoz ,hogy minimum 1 évig jó legyen számára?



2012. okt. 12. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:
65%
Azt ugye tudod hogy másfél méter lesz?Egyébként gyönyörű állat :)
2012. okt. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
persze tudom rendesen utána olvastam csak egyet nem találtam ,hogy mekkora kell egy kicsi egednek mert gondolom egy 20 centis varinak nem egy 2méteres terkó kell mert abban csak elveszne...
2012. okt. 12. 15:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy éves korára kb. 35-40 cm-es lesz. A hely legalább 80x60-as kéne hogy legyen, utána még egy picit tarthatnád abban. De tudd, hogy ha pl. a végleges terkómérete egy pl. 120x60x60-as, kb. 60-70 cm-nél NEM fog nagyobbra nőni. Helyfüggő. Minél nagyobb helyen tartod, annál nagyobbra nő. Az enyém egy 160x60x60-asban van, s már egy ideje megállt a növésben (78cm), nem is érzi annyira jól magát (szerencsére van bent neki mászófal, ami növeli a teret). De gondolkodom a nagyobb hely problémán - lehet megkapja a félszobát... :))
2012. okt. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát én tudom növelni a helyet 200x100x100-as ra csak gondoltam csak nem kéne egy 15 centis állatnak egy ekkora hely...
2012. okt. 15. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!