Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » S. O. S 3 napja kiszökött a...

S. O. S 3 napja kiszökött a terráriumból a kb 35 centis gabonasiklóm, és sehol nem találom a lakásba. =/?!

Figyelt kérdés
szerintetek megoldás lehet ha vennék pár darab napos egeret és kitenném a ház különböző sarkjaiba filmtekercs dobozokba nyitót fedővel? Hogy legalább lássam hogy jelen van? Megérzi őket nem?

2012. okt. 17. 21:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Pont egérrel?

Szerintem ha ennyi ideje még nem vetted észre, akkor nagy esély van rá, hogy már nincs is ott.

Milyen lakás? Mekkora? Panel? Kert van?

Azért nem hiszem, hogy olyan sok helyen el tudna bújni.

2012. okt. 18. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
De szerintem az a legegyszerűbb, ha egy lámpával vagy valamivel egy eldugottabb helyen kicsit melegebbet csinálsz, ilyen időben van rá esély, hogy odamegy.
2012. okt. 18. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Társas ház, ablakon tuti nem tud kiszökni... a bejárati ajtó elött meg díszcsempe szerűség van ami azzért eléggé áthűl.. nem hiszem h érezve a hideget kimenmt volna a lakásból... amugy meg igen sehol sem találom.... azzért nem tudom hogy egyáltalán jelen van-e... amugy 60m(2)
2012. okt. 18. 06:56
 4/17 anonim ***** válasza:
A múltkor hogy találtad meg?
2012. okt. 18. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
nekem most szökött el elöször..:/
2012. okt. 18. 08:53
 6/17 anonim ***** válasza:

A mi kígyónk is szökött már ki.Azt csináltuk,hogy a vizes tálkáját letettük a padlóra,és fölé helyeztünk bekapcsolva egy asztali lámpát.Mire hazaértünk a kígyó ott sütkérezett a tálkában.

De megoldás lehet még ha liszttel felszórod azt a helyet,ahol feltehetőleg a kígyó tartózkodik,mert akkor látod merre ment.Viszont azt utána összetakarítani elég macerás.

2012. okt. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ja, az más kérdése volt. Neki is a radiátornál bújt el egyébként, szóval ez a meleg hely bejöhet.
2012. okt. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
a lisztes megoldás tényleg picit maceráns.. de a masikat lehet kiprobalom veszteni nm veszthetek rajta.... de az tenyleg erdeked h sehol sem talalom minden olyan rest atneztem szinte:/
2012. okt. 18. 10:40
 9/17 anonim ***** válasza:
meg lett a sikló?:D
2012. okt. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Igen, köszönöm 3 nap után meglett az ágyamnál:D ami nagyon érdekes mert 3x szétszedtem az egész szobám:D
2012. okt. 30. 12:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!