Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Szerintetek adhatok az ékszert...

Szerintetek adhatok az ékszerteknősömnek felvágottat? :ss

Figyelt kérdés
Tapasztalt teknős tartókat kérdezek leginkább. Mások azt mondják ne, mások azt, hogy igen. Valaki adjon 1 logikus magyarázatot, kérlek szépen titeket. Ez fontos, mióta beköszöntött a hűvösebb idő, azóta a Tekim nem eszik. [Azaz több, mint 1 hete]. Vírgonc meg minden, de nem eszik. Ez amúgy mitől lehet ? :$$ :(( Remélem nincs baja.
2012. okt. 19. 20:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
NEM!!! a felvágott egy csomó tartósítószert,színezéket,aromát és rengeteg sót tartalmaz...vegyél neki való tápot,vitaminos cuccokat,halat és hasonlókat..menj be egy állatkereskedésbe és ott segítenek
2012. okt. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Gondolom Te vagy az aki napok óta ezen rágódik, így nyugtass meg, hogy a fagyis dobozból visszakerült már a helyére szegényke!!!


És nem, nem ehet felvágottat.

2012. okt. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ékszertekim van, az eladó azt mondta hogy semmiképpen felvágottat ne :D. Nekem mindig jön a kajáért, szóval olyan még nem volt hogy nem hagyta volna ki, de enyém még pici, naponta eszik :D.
2012. okt. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem.


Azért nem, mert nem kutya. Nem egy háziasított állat, amit az evolúció során a saját étrendünkre szoktattunk volna.


Ezeknek az állatoknak olyan étrendet kell biztosítani, amilyet a természetben is ennének.

Ez nem vita, vagy alkudozás kérdése! Ha ezt nem tudod biztosítani, akkor válassz másfajta állatot, vagy inkább tarts növényt.


A minimum az lenne, hogy rászánsz 2 percet hogy értelmes dolgokra is használd a netet, és utána olvas a tartandó (tehát előre kellett volna) állat tartási körülményeinek.

[link]

2012. okt. 20. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Első kommentelő : köszönöm, sokat segítettél. :) És köszönöm, mert Te tudtál a legértelmesebb, legnormálisabb IDE FŰZŐDŐ választ adni. :) Ezt így kellene !

Második kommntelő : A kérdéssel kapcsos infót kösz, de igen, már régen áttettem, de szerintem ezt privibe is meglehet beszélni, ugyanis ez ide marhára nem tartozik ! : )

Harmadik kommentelő : nekem is kicsi, 4 cm-es, de mostanság nem eszik, akármit adok neki : (

Negyedik kommentelő : Légyszíves ne nézz hülyének, egyszerű kérdés volt. Ha szerzel 1 állatot, mindig infót nem tudsz megtudni, hirtelen minden eszedbe sem jut ! Kérlek legközelebb akkor válaszolj és arra, ami a kérdésben szerepelt, mert a kérdésben nem az állt, amit te írtál. És te nem tudod mire használom a netet, szóval kérlek ebbe ne folyjunk bele, hogy értelmesen használom-e, vagy sem. Köszi. : P

Ötödik kommentelő : Hát szerintem lényegtelen hány éves vagyok! Vagy hogy egyidősek vagyunk-e, vagy sem! Ez nem tartozik ide, ha smiley-t írok, akkor azt. Kérlek arra válaszolj már te is, ami a kérdésben áll! Egyébként kösz, az infót, amit persze ehhez tartozott.. : )


Mindenkinek kösz a HASZNOS infót, aki pedig nem ehhez kapcsba írt, azt megkérném, hogy legközelebb a lényegre törjön már, és ne a magánéletemre, köszi ! xD Mert ahhoz senkinek semmi köze, itt a neten, szerintem! De a további ötleteke viszont szeretettel várom! :)

2012. okt. 20. 09:06
 6/7 A kérdező kommentje:
A helyesírásért bocsi, elírtam. Nem direkt..
2012. okt. 20. 09:10
 7/7 A kérdező kommentje:

Egyébként itt a kérdés, amihez írták a párizsit..nem engem kell hülyének nézni, legalább utána járok!


http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__hullok__3545831-miert..

2012. okt. 20. 09:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!