Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Van 2ékeszer teknősöm és nem...

Van 2ékeszer teknősöm és nem esznek miért?

Figyelt kérdés
most nyáron kaptam őket mivel az unoka öcsém megunta őket és ki akarta dobni mind 2-öt:(mikor melegebb idő volt napi szinten ettek mikor meglátták a sárga dobozt amiben a tápjuk van rosszul voltak ki akartak mászni az akváriumból:) most meg mióta hidegebb van nem esznek már 5napja semmit nem ettek igaz eléggé hideg a vizük mivel kint tartom őket a teraszon bár fedett és zárt, még sincs olyan meleg talán ez lehet a baj? mikor ki veszem őket hogy kicsit mozogjanak a szilárd talajon meg sem akarnak mozdulni még a kezemben sem pedig elégé magamhoz szoktattam őket:) valami baj lehet?
2012. okt. 28. 12:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát ha a teraszon hidegben tartod őket,akkor már lelassultak, és a téli álomra készülnek.Vagy minden körülményt biztosíts nekik a teleléshez, vagy vidd be őket.

Az enyémek bent vannak, és lámpa, vízfűtő van nekik, és roppant virgoncak.

És ne csak dobozos tápot adj nekik ,hanem normális friss kaját, halat is.

2012. okt. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
okés köszönöm behoztam őket a nappaliba kitisztítottam az akváriumukat és langyos vízbe raktam őket talán helyre jönnek..:S
2012. okt. 28. 16:39
 3/3 andrea bognar válasza:
vagy talán még vegyél nekik víz melegítőt csak pár ezer ft.
2012. okt. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!