Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Nem tudom eldönteni mit...

Nem tudom eldönteni mit vegyek otthonra, kígyót, vagy pókot? Melyik kerül kevesebbe, és melyik aranyosabb?

Figyelt kérdés

2012. nov. 3. 13:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
40%
Kígyót csak azt.
2012. nov. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Miért, mi a baj a pókkal?
2012. nov. 3. 14:15
 3/15 anonim ***** válasza:
95%
A pókkal nem tudsz semmit csinálni, csak nézegetni. Nekik az a legjobb, ha nem piszkálod, vagy a lehető legkevesebbet. A kígyó masszívabb, jobban tűri a nyomorgatást. Kígyót (vagy másféle hüllőt) vegyél inkább.
2012. nov. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Platypus ***** válasza:
A pók olcsóbb, ha már ez is szempont. Ha használt terráriumot veszel és fiatal, nem divatfajba tartozó pókot, akár 5000 Ft befektetésből megvan az összes felszerelésed pókostul.
2012. nov. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
A pók olcsóbb a kígyó meg kedvesebb.A pók kereskedésben:10000ft,de vannak olcsóbbak is.Terrárium sokkal kisebb kell nekik így olcsóbb is,de a pókot nem szabad piszkálni.A kígyó ára:királypiton:15000ft gabonasikló:8000ft,de tenyésztőtől sokkal olcsóbb. A kígyót lehet fogdosni meg kivenni.Én kígyót vennék.
2012. nov. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Ha még kezdő vagy ,én inkább a pókot ajánlanám pl a Brachypelma családból.A kígyótartás sokkal körülményesebb.Eleségállat beszerzés,fűtés,világítás stb..

Ha belekezdesz, egynél úgy sem fogsz megállni :D..sok sikert:))

2012. nov. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Lucyyy válasza:
szerintem vegyèl kígyót ès onnan is gabonasiklót azok nagyon aranyosak ès azèrt kígyot mert a pókkalnem tudsz semmit csinálni!!! a kígyóval valamilyen szintem játszani is tudsz
2012. nov. 7. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Kígyót vegyél. A pók elég gyakran "megterem" magától is, ha takarítatlanul hagysz egy szoba sarkot...
2012. nov. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
A pókoknak könnyebb a tartása, etetése is olcsóbb.
2012. nov. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
hja tényleg, én meg megöltem a pókhálókat a falról, és barátom pók haverját is lehet, mert azóta nem látjuk :D
2012. nov. 9. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!