Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik az aranyosabb?

Melyik az aranyosabb?

Figyelt kérdés

Border collie:

[link]


németjuhász:

[link]


2012. máj. 3. 20:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Külsőre nekem a border jobban tetszik, de tuti nem vennék ilyen kutyát. Iszonyat sok foglalkozást igényel, és soha nem lesz annyi időm, hogy normálisan le tudjam fárasztani minden nap.
2012. máj. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

aranyos? egyik fajta sem a cukiságáról híres:) Németjuhász szerintem a legintelligensebb munkakutya,csodálom őket!

De mindkettő egy olyan gazdához való aki iskolába jár vele,akár Őrző-védőre is az a legjobb,és sok sok kifáradhatatlan mozgás!

2012. máj. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
A maga módján mindkettő aranyos, de nekem talán a border collie a szimpibb!
2012. máj. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 VBeata81 ***** válasza:
Nekem a border tetszik jobban, hihetetlenül elegáns kutyák, de az biztos, hogy nem lusta embernek való.
2012. máj. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
amugy most németjuhász kutyám van de a border colli aranyosabb szerintem meg könnybben tanitható
2012. máj. 3. 22:07
 6/8 anonim ***** válasza:

A belga juhászok még a német juhásznál is intelligensebbek, épp ezért mostmár szinte mindenhol kezdenek átállni rendőrségi és katonai kutya gyanánt őrájuk. Kisebbek, könnyebbek, de sokkal hatékonyabbak.


Küllemre nekem is a border "aranyosabb", de ha lenne német juhászom, vélhetően őt látnám a legszebbnek, legédesebbnek, legcsodásabbnak.

2012. máj. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 ikszdéé31 ***** válasza:
A border collie, nagyon okos kutya faj..! Csak jót hallani róluk, a német juhász..nem is tudom, tuti okos, nekem nem jön be :D
2012. máj. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mindkét fajta a kedvencem, de ha választani kell, akkor border :)))
2012. máj. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!