Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mit tudok csinálni az elvadult...

Mit tudok csinálni az elvadult leguánunkal?

Figyelt kérdés

Teljesen dilis, kapkod nem hagyja magát kivenni.

Pedig nem volt ilyen ...

Ahogy nő egyre hülyébb.

Most 1 éves.

Mit tudok vele csinálni?


Köszi


2009. aug. 17. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem elvadult, hanem vadállat.

Háziállat a kutya meg a macska.

Neked nem fog sikerülni 1 év alatt az, ami egyébként több ezer évig tart.

2009. aug. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
eddig szelíd volt..
2009. aug. 17. 21:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én leguánom másfél éve, hogy a szobámba van, fél évig tartottuk terráriumba, néha kivettem de elég vad volt és félt is az elején de aztan annyira megszokta kint, hogy nem akart visszamenni a terrariumba. Most már annyira szelíd, hogy olyan is van, hogy átmászik az asztalomra és felmászik a vállamra, hagyja magát simogatni, nem karmol ha megfogom és a kezemből eszik. Csak türelem kérdése az egész és megszelídül ha többet foglalkozol vele, de úgy vedd ki a terráriumból, hogy ne ijeszd meg, óvatos mozdulatokkal aztán adjál neki a kedvenc kajájából...
2009. szept. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Hangaga válasza:
az én leguánom 3 éves, és most már olyan szelíd, hogy szinte akkor fogom meg, amikor csak akarom, simogathatom, bármi. A lényeg, hogy ha nagyon zavarja h hozzá akarsz érni, hagyd békén inkább, és próbálkozz máskor, mondjuk kaja után :) Adj neki enni kézből, ha elfogadja, jó úton jársz. a farkához ha lehet, hozzá se érj, és amikor fogod, figyelj, h mind a 4 lába a kezeden legyen, mert nem szereti, ha nem áll stabilan :) :D vedd ki egyre többször, ha engedi. Egy idő után meg fogja tanulni, h nem bántod.
2010. okt. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!