Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Leopárdgekkó eddig evett,...

Leopárdgekkó eddig evett, most mért nem eszik?

Figyelt kérdés
Van két leopárdgekkóm egy hím és egy nőstény. A nőstény keveset eszik, de eszik. 1 évvel ezelőtt csak tücsköt adtam nekik de most áttértem a gyászbogárlárvára mert a nőstény béna elkapni a tücsköt. A hím nagy testes, mindig is rengeteget evett. De most valamiért adtunk neki két kukacot, kihányta és utánna nem is akart enni pedig mondom hogy ha már nyitottam az ajtót szaladt kifelé. Tavaly volt talaj fűtés nekik, de sajna tönkre ment. Az lehet a baj? Egy írólámpa ég nekik egész nap és mégsem eszik pedig eddig szó szerint "zabált".
2012. dec. 6. 18:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Fűtés mindenképp jól jönne, ha alacsony a hőmérséklet, akkor "téli üzemmódba" váltanak táplálkozásilag. Viszont a gyászbogárlárvát én nem szeretem mert harapós. Nekem a madagaszkári nappali gekkómat harapta egyszer meg egy, utána kevésbé szerette megenni (valószínűleg megjegyezte, hogy ez egy harapós táplálék).
2012. dec. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!