Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Kinek van tapasztalata sarkant...

Kinek van tapasztalata sarkantyús teknőssel?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy sarkantyús teknőst,de ha valakinek van tapasztalata az érdekelne! :-)

2012. dec. 8. 19:30
 1/5 anonim ***** válasza:
szia! én is nagyon szimpatizálok vele, a visszatartó ok, hogy akár a 100 kg-os súlyt is elérheti, és jelenleg nem kertes házban vagyok :( hol fogod beszerezni?
2012. dec. 9. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia :-)! Facebookon fent vagyok egy oldalon aminek az a neve hogy Teknősbarátok,és ott az egyik tag megosztotta hogy vannak eladó idei születésű sarkantyúsai elég baráti áron! Az ára valóban nagyon baráti ezért ki nem hagyom mert ennyiért még egyszer biztos nem fogok kapni vagy találni! 25.000 ft papírral együtt! Én is tisztában vagyok vele hogy hatalmas lesz de majd csak 15-20 év múlva éri el azt a nagy súlyt :-)! Addig meg még mi is költözünk mert tervben van de dillemában vagyok én is a pisilés és kakilással! De majd kitalálok valamit :-)!
2012. dec. 9. 08:04
 3/5 anonim ***** válasza:
dejó :))) meg gondolom évekig terráriumban kell élnie, amig pici. nekem most csak egy vizi teknősöm van, ő közel 20 cm (ami nem túl nagy a sarkantyúshoz képest:D), de már most sajnálom szegényt, hogy még lakásban van, és nem egy szép kerti tóban. a 25.000 tényleg nagyon jó ár érte! szétnézhetsz a teknosforum.com-on is, ott van esély tapasztalatokra!
2012. dec. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem 2 görögöm van jelen pillanatban de imádom őket :D és nagyon várom már az óriást is :-) de most még csak 7 centis :-) úgy hogy ahogy írtad most még terráriumban lesz de késöbb meg majd a lakásban elmászkál :-)!
2012. dec. 9. 14:02
 5/5 anonim ***** válasza:
kicsikkel az a baj,hogy könnyen deformálodnak könnyü (elrontani őket) én most veszek tanyát és szeretnék nagy teknősöket:) sulcátábol 40cm felett:)
2013. máj. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!