Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Világítást szeretnék a tekimne...

Világítást szeretnék a tekimnek, de olyan ami nekem kell, nem lelek XD A terrárium tetejére egy üveglapra szeretném helyezni,20Wos izzóval max. Nem nagy méretű kellene. Hol tok venni? Ahol tuti van (Bp)

Figyelt kérdés
nem tom, van e 20w-os izzo, 10es és 15ös ugrik be, de ti hátha jobban tudjátok:D
2009. aug. 23. 11:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Üveglapra helyezni UV lámpát kissé értelmetlen. Bár az UVA-t még részben átengedi az üveg, de inkább a szellőző rácsra kellene helyezni.

Amit én ismerek, abból 20W körül 15 és 25 wattos létezik.

2009. aug. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
aha, köszi, de és ha nem uv lámpára gondolunk? Például neon... csak azokbol én csak hosszút ismerek..
2009. aug. 23. 17:39
 3/7 anonim válasza:

Huh ilyenrol meg nem is hallottam...

Nekem 16-os a lampam. Egy kis egyszeru,ami egy normal foglalatu izzo,amit becsavartam egy kis lampaba es foleje szereltettem. Ez is megteszi az en kis teknosom nagyon szereti.(bocsi az ekezetert,csak a telomon nincs ekezer :D)

2009. szept. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Áhhá, köszi:D már ugyahogy megvan oldva:) szintén normál foglalatuű:)
2009. szept. 13. 11:55
 5/7 anonim ***** válasza:
Venni nem tudom nekem a bátyám csinálta meg: egy cserepet kifúrt abba beledugta az izzó (drótját9 nem jut eszembe a neve :( a cserép lefelé volt fordítva így a kötrte ponta terkót világítja (a körte a a cserépba legyen az meg fejjel lefelé így még meg is áll.
2009. szept. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem kell neked állat, te kb pont az a típus lehetsz akit nem érdekel komolyan az állat hogyan érzi magát....

Alapok:

www.teknos.hu


Sugárzó hőforrás KELL (normál lámpa)

Vízmelegítő KELL

UVB fény ELENGEDHETELEN enélkül lassan de biztosan szenvedni fog.

Sok sikert ahhoz ,hogy ezt lenyelje a lekiismerted de még több sikert kívánok a teknősnek.....

2009. szept. 22. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kedves utsó hozzászóló! Hát nem értelek, de nem is érdekelsz:) már megvan oldva:) a tekik boldogok:)
2009. szept. 23. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!