Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Hogyan teleltessem a mocsári...

Hogyan teleltessem a mocsári tekim, és mikor "kezd el" téli álmot aludni?

Figyelt kérdés

nem rég lett egy mocsári tekink, de nem tudom mikor és hogyan kell elkezdeni teleltetni... :)

válaszotokat várom ;)


2009. aug. 24. 10:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Sehogy. Enged szabadon - a mocsári teknős nem házikedvenc hanem egy egyre ritkuló védett vadállat. Valószínűleg nem tudnád megfelelően teleltetni és így csak elpusztúlna (szerintem azt te sem akarnád!)

Inkább vegyél vagy akár fogjál magadnak ékszerteknőst - őket nem kell teleltetni sem...

2009. aug. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Engedd szabadon mert védett állat és komoly bünti jár érte!!!!
2009. aug. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz, engedd el!!! A teknős tudja mi a jó neki, ne avatkozz bele..

És mégis hogy lett nektek ez a teknős, hm? Honnan?

2009. aug. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

mielőtt hozzánk került már azelőtt is embereknél élt

az egyik lába csak félig van meg, csak egy csonk... és ezért kicsit nehezebben mozog

vagy így született vagy valami megsebesítette

hozzá van szokva h nem kell vadásznia hanem elé van rakva a kaja, nem tudna önállóan élni

az akvárium hossza a haspáncéljának 6-szorosa, a szélessége 3-szorosa, 20cm mély a vize, van napozóköve, kavicsok. mindene megvan ami egy teknősnek kell

2009. szept. 1. 15:10
 5/7 A kérdező kommentje:

és különben is... írjátok be ide a kereséshez hogy "mocsári" persze idézőjel nélkül és kidob kérdéseket..

más is tart mocsári tekit nem csak én

akkor nekik is írjátok meg h engedjék szabadon...

2009. szept. 1. 15:15
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem 8éve van mocsári teknősöm, első 2-3 évben hibernált télen, bent a szobámba tartottam a terráriumába, szinte mindig aludt és nem evett semmit.De most már nem hibernál annyit mint régen, és eszik is. Nyáron adok neki halat,békát,kukacot,hernyót,csirkehúst, télen ritkábban etetem akkor csirke vagy disznohúst adok neki.Most még kint van az erkélyen ahogy hidegebb lesz behozom majd a szobámba.
2009. szept. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszi, végre egy értelmes és kedves válasz :)

más meg ne jöjjön megint azzal h engedjem szabadon ugyanis már 3-szor elmondták... és az bosszant leginkább h nem a kérdésemre válaszoltak mert nem az a kérdés h szabadon engedjem-e hanem az h hogyan teleltessem...

bunkó válaszokat mellőzzétek

köszönöm!:)

2009. szept. 5. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!