Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Milyen hüllőt tartsak ami...

MBS kérdése:

Milyen hüllőt tartsak ami birja a fogdosást valamilyen szinten? Eddig leopárdgekkóra gondoltam csak az esti állat. Kigyó az nem pálya. Várom a válaszokat, minnél több alternativát.

Figyelt kérdés

2012. dec. 29. 00:50
 1/4 anonim ***** válasza:
teknős. Semmi baja sem lesz ha fogdosod, csak számolj vele, hogy ezzel 20-30 évre választasz társat
2012. dec. 29. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Abból meg a szárazföldi lenne jó de annak annyi minden kell a tartáshoz, nagy terrárium stb.
2012. dec. 29. 13:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem muszáj nagy terrárium. Ha kicsi teknőst veszel, nem kell neki nagy terrárium, csak ha nagyobb lesz. (10-15 év múlva). Az én tekim kb 10 éves és alig 10cm a páncálhosszúsága. Ja és a terráriumon kívül nem kell neki sok más minden, csak egy melegítőlámpa (mediterrán állatok), és egy búvóhely (pl. én egy papírdobozt használtam). De kell még neki egy tál is, nem muszáj méregdrága (én befőttesüveget használtam). És a legutolsó dolog a forgács, fachips vagy homok. Na most szépen összefoglaltam ezeket, remélem adtam jó tippet xd
2012. dec. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szakállas agáma. Gyönyörű gyík, nagyon kezesre nevelhető, szeret lustálkodni a válladon :) De amire készülnöd kell: nagyon sokat eszik (eleinte főleg tücskök, rovarok, aztán áttér vegább életmódra) és nagyon gyorsan nő, nagy hely kell neki és jó meleg.
2012. dec. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!