Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Szerintetek a Sárgafülű...

Szerintetek a Sárgafülű Ékszertekiket kézhez lehet szoktatni?

Figyelt kérdés
2013. jan. 9. 19:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan nincs tekim de szerintem nem lehet mert , ezek az állatok nem ölebek őket stresszeli ha kézben tartják de próbáld meg kézből etetni őket, hogy szokják és hátha :D
2013. jan. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Az egyik Ujjpercem bánta. Szerencsére összefoltozták. Ha jót akarsz ne próbáld. Tud fájni.
2013. jan. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Hülyeség,ha pici kora óta nálad van,meg lehet szoktatni.Az én tekim teljesen barátságos,igaz még csak 7 hónapos,de együtt alszunk az ágyban,kezemből eszik,és nem harap.Azt hogy ne harapjon úgy csináltam h ameddig nagyon pici volt,dugtam a szája elé az ujjam (volt hogy megfogta,de ameddig kicsi nem fáj) ha rá harapott akkor az ujjammal meglöktem a száját,és újra oda tettem az ujjam,ezt naponta elvégeztem 2-3-szor,és láss csodát ma már nem harap,hanem ledugja a fejét a víz alá,és kidugja úgy hogy az ujjam a feje mögé kerüljön,hogy simogassam. :D Minden állatot meg lehet szoktatni,te neveled,(pont mint a gyerek,olyan) Nevelés kérdése itt minden.Ha meg folyamatosan kiveszed,és szoktatod a kezedhez,akkor azt is el fogja fogadni egy idő után. :) Nem vadállat. :P

Valamiért az én teknősöm nem szívleli a vizet,folyamatosan meg próbál kimászni a lakhelyéről,:) De ez sem okoz gondot,kiveszem és sétálgat,elvan...csak vigyázni kell h nehogy agyon tapossuk. :)

2013. jan. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
utolsó! nem vizel az ágyadba ? én egyszer kezembe vettem 10 percig tvztem vele és levizelt :( azóta félek kivenni
2013. jan. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 ElekMen válasza:
Hello. Egyet értek az elöttem léve elötti vel,de csak annyival nem ,hogy csak kicsi korában lehet szoktatni :-). Az enyém 2-3 hónaposan került hozzám. Most lassan 2 éves lesz akkor nem nagyon vettem ki mert félt és nem volt értelme.. És most se lett vadállat pedig én nem szoktatam, nem bögdöstem arébb ..stb. És nekem igy is ,,okos''. Ha egy jobbat fogtál ki akkor nem kell szoktatni. :-) de az is lehet hogy szoktatod (nem muszáj kia korától) :-)
2014. febr. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!