Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Ki szabad engedni a terráriumb...

Ki szabad engedni a terráriumból az ékszertekiket "sétálni" egyet a lakásban?

Figyelt kérdés
Két 10 centis tekink van egy 80*60-as terráriumban, de a terráriumnak mindig azon a részén "kotornak", ahonnan látnak minket. Akkor is, ha éppen előtte ették magukat degeszre. Ilyenkor kedvem lenne őket kicsit kiengedni, de nem tudom, ezzel jót tennék-e velük, vagy sem.

2012. okt. 18. 14:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
persze hogy ki lehet,én is ki szoktam bár sok értelme nincs ezért elég ritkán. Kirakom őket lefagynak,majd befutnak a legsötétebb helyre a szekrényhez,pedig már 2 évesek hozzám vannak szokva.
2012. okt. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Nagyon aranyosak lehetnek a Tieid:) Azt hiszem, lehet, hogy kipróbálom:) Az nem baj, ha padlószőnyeg van, ugye?
2012. okt. 18. 14:16
 3/7 anonim ***** válasza:
A szőnyeg a legjobb, mert a sima felületen(padlóburkolón) elcsúszik a lába és minden lépésnél odaütődik a páncélja.
2012. okt. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3 teknősöm van. Az egyik meg sem mozdul, behúzva füle-farka, a másik a legsötétebb sarokba menekül, a harmadik vígan kóborol, és felderíti a lakást.
2012. okt. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek:) Este kipróbálom, a mi teknőseink mennyire vagányak ismeretlen terepen:)
2012. okt. 18. 14:38
 6/7 A kérdező kommentje:

Még egy kérdés: meddig szabad őket kivenni? Mert ugye alapjáraton vízben vannak, igaz, hogy néha kiülnek "napozni", de hátha van valami limit, ami után már rossz nekik víz nélkül..:)


Bocsi a sok hülye kérdésért, de még új vagyok a teknősözésben.

2012. okt. 18. 18:35
 7/7 anonim ***** válasza:
Két tarajostekim van,minden kaja után kiteszem őket, kószálhatnak az egész lakásban. Kb 30-40 percet vannak kint ilyenkor,és barangolnak mindenfelé. Náluk első pillanattól így volt, így hozzászoktak,persze eleinte ők is inkább elbújtak,de aztán felbátorodtak.
2012. okt. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!