Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Milyen szűrőt ajánlanátok...

Milyen szűrőt ajánlanátok ékszerteknősnek? És miért kell a szűrő?

Figyelt kérdés
Nemrég óta van teknősöm! és nincs még szűrőm! esetleg megtudnátok mondani miért kell a szűrő neki? talán mert akkor ritkábban kell kimosni az akváriumot? LINKEKET DOBJATOK SZŰRŐKRŐL léccíves! köszönöm szépen! :)

2013. jan. 11. 15:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Szűrő nem kötelező, de nélküle kb 3-4 nap alatt koszos lesz a víz, és gyakrabban kell tisztítani. Szűrővel elég 1-1,5 hetente.

Szűrőt vízmennyiség után választunk. Mekkora az akvaterrárium alapja, és milyen magasan van feltöltve? És a vízoszlop magassága mekkora lesz majd felnőtt korában?

2013. jan. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nos, nekem 3 tekim van, nincs szűrőjük.. Egy fűtőszál van benne, és egy nagy kő amire kimászhatnak. Ha nem rég van teknősöd, AKKOR : - Kérlek ne kövesd el azt a hibát, amit jó néhányan elkövetnek etetéskor. Ne a bolti kaját add neki.. Amikor főztök otthon, kis csirkemájat felkockázva, az nagyon jót tesz a páncéljának. Fogj patakban, tóban kishalakat, és miután elpusztultak add neki. persze ne sügeret, naphalat, semmi olyat min tüske van. Én ezeket adom az ékszer tekijeimnek, két kicsit örökbe fogadtam, a Nagyobbik már 18 éve húzza ezen a koszton !
2013. jan. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1. válaszoló vagyok. Ha valamit még hozzá tehetek a 2. válaszoló tanácsához: etetéskor ha van rá lehetőség, ne az akvaterráriumában etesd, hanem vedd ki mondjuk egy külön lavórba, vagy valami ilyesmi helyre. Tegyél neki a saját vízéből egy keveset a lavórba. Miután kész az evéssel, várd meg, míg ürít, elvégzi a dolgát, és csak utána tedd vissza a helyére. Így nem koszolódik feleslegesen a helye.
2013. jan. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm a válaszokat hasznosak voltak! :) halat adok nekik az okés! :)
2013. jan. 12. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!