Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Gyors segítségre lenne szükség...

Gyors segítségre lenne szükségem! Az eledelként adott kishörcsög rendesen megharapta a gabonasiklómat, az oldalán sűrű kecspszerű folyadék van. Lehet, hogy az a vére? Mit tudok vele csinálni, hogyan lássam el? Köszönöm a segítséget.

Figyelt kérdés
2013. jan. 21. 17:10
 1/6 anonim ***** válasza:
21%
szegény kishörcsög:"(
2013. jan. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen, eddig egereket kapott, de most nem volt a kereskedésben, ez a hörcsög szegény fogyatékos volt azért adták ezt oda... én is sajnálom, de ez most ennek így volt jobb... amágy a természetben is felfalják egymást az állatok.
2013. jan. 21. 17:18
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
Barátnőmet is megharapta a hörim, nem fertőtlenítettük le a sebet, és még él. Ha rányomsz jódot, akkor szerintem meg fog marni a sikló, mert az csípi.
2013. jan. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%
Ha csak az izomzatot érte a harapás és elállt a vérzés akkor rendbe fog jönni. Egyébként a hörcsög nagyon agresszív állat, én élve nem adnám a kígyómnak az ziher.
2013. jan. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
95%

Gyorsan regenerálódik a kígyók bőre, de jobb ha átszoksz a leütött eleségre, ha a szemét kiharapja az nem fog helyrejönni...

Sok módszer van az eleség ártalmatlanítására, és hidd el jobb neki az a fél pillanat, mint fuldokolni 1-2 percig. A kígyód meg épségben marad és szelídebb lesz.

Ha érdekel privátban írok módszereket, ide nem teszem mert jönnének a lepontozók, akik azt hiszik a tányérjukba szépen kíméletesen került bele a csirkehús.

2013. jan. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, szépen összehúzódott neki estére a bőre, semmi gond nincs már szerencsére. Amúgy nem fogok neki máskor hörcsögöt adni, maradok inkább a 3 egérnél, mert nehezen is nyomta be szegény, meg most olyan, mint a Kishercegben a "kalap". Már egy éve nálam van, eddig nem volt semmi gond, szeretem élve beadni neki, mert az természetesebb számára és legalább a vadászösztöne is megmarad. És nagyon szelíd teremtmény soha még senkit nem harapott meg, még gyerekek is simogatják, fogdossák :)
2013. jan. 22. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!