Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Terrarisztikával foglalkozók!...

Terrarisztikával foglalkozók! Eladnék egy sisakos kaméleont terráriummal, de mennyiért?

Figyelt kérdés
Van egy sisakos kamim, 5 hónapos egészséges és kézhez szokott, van egy 30x40x70-es terráriuma berendezve (műnövények, alom+ 7 liter, higanyos hőmérő, páratartalom mérő, uvb lámpa 2 foglalttal+tartóval, ki főzött+sütött ágak) Na meg persze vitamin por, spriccelő. Szóval minden ami kell a tartásához, meg pár egyéb apróság. én olyan 45 ezerre gondoltam.

2013. jan. 27. 23:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem jó ha 30-at kapsz érte, de hát próbálkozni lehet.

Feladod a hirdetést, aztán ha nem veszi meg senki, egy hét mulva lejjebb viszed az árát, és ezt addig míg valaki jelentkezik rá.

2013. jan. 28. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Pár éve csináltattam 30x90x60-as terráriumot egyéni méretre, nagyon szép hátterezéssel, 25 ezerért.

Kis kaméleont vettem 7ezerért boltban. Repty glo 5.0 izzót 5 ezer körül. Vitamin por 2500 Ft, spricni 300 Ft.

Kb most tartok 40 ezernél. Szobai futókát raktam be neki (igazi növényt), kiskorában ezt még nem rágta meg, csak mikor nagy lett. Nagyjából 2 évesen beadtam a kaméleont állatkereskedése és 10 ezerért vitték el. És most egy gekkó van a terráriumban.

2013. jan. 28. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Azt még megkérdezhetném, hogy te hol hirdeted, vagy hol érdemes?
2013. jan. 29. 13:19
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát én nem hirdettem, csak levittem egy boltba.

De pl

[link]

expresszen is lehet hirdetni, és ha valaki beírja googleba, hogy eladó kaméleon, akkor ki fogja dobni neki a hirdetésedet.

2013. jan. 30. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!