Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Segítség?! Milyen teknősöm...

Segítség?! Milyen teknősöm legyen? (többi lent)

Figyelt kérdés

Egy vizi teknősnőr lenne szó. Nem szeretnék nagy méretű teknőst(max.kb. 15cm). Barátságos legyen. Díszes.

Nagyon köszönöm a válaszokat.



2013. jan. 28. 13:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha max 15cm lehet, akkor csak a pézsmateknős jöhet szóba. Az egyedüli faj, ami nem nő nagyobbra. Szerintem cuki, de hát kinek mi a szép: [link]


Itt tudsz utánaolvasni az igényeinek: [link]

2013. jan. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de az barátságos fajta? Nem agresszív?
2013. jan. 28. 14:12
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem agresszívabb, mint a többi teki. Ha párban tartod, még jobb, ketten jobban ellesznek. Persze nem kötelező, elvan egyedül is.


Pl. ezen a videón eléggé nyugisnak néz ki: https://www.youtube.com/watch?v=aaxDKBI3Izw

2013. jan. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm. Aranyosnak tűnik.
2013. jan. 28. 14:22
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja igen, azt még elfelejtettem hozzátenni, hogy mivel ő a legkisebb faj, ami tartható, így eléggé keresett, és az ára is magasabb, mint pl egy ékszertekié. Olyan 6-7000 ft-ra számíts.
2013. jan. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekem sárgafülű ékszerteknőseim vannak, 2-en vannak. Ők sem agresszívak, hamar kézhez szoktak szerintem nagyon barátságosak. Imádom őket. Az áruk kb. 3000Ft.:)
2013. febr. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Az előző vagyok 1db került 3000Ft-ba de egyedül is megvannak. Igaz, 20-25 cm-re nőnek meg. Én ezt ajánlom.És még nagyon kicsik. [link]
2013. febr. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!