Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Szinte csak szárított halat...

Szinte csak szárított halat adok az ékszerteknőseimnek, meg néha nyers húst, esetleg májat, a salátát nem eszik meg. Mit vegyek nekik, hogy ne legyen olyan egyhangú a táplálkozásuk?

Figyelt kérdés
2008. jún. 4. 06:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet kapni teknősöknek gyártott granulátumot, ami viszonylag sok összetevőt tartalmaz.

Ezen felül vehetsz neki szárított bolharákot, fagyasztott vagy élő tubifexet, ha nagyobb a teki, akkor száraz macskatápot, ezen felül foghatsz a szabadban különböző rovarokat.

2008. jún. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kapni teknősöknek előre csomagolt heti menüt:) Minden napra más kaja van benne, nem csak egy hétre elég.
2008. jún. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én néha veszek az állatkereskedésben élő halat, és berakom a teki mellé. Kicsit vadászhat is, amíg megfogja és az élő kajára hamar rámozdul. Próbálkozhatsz a földigilisztával is, nálunk bevált.
2008. jún. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Felvágottat nagyon de nagyon szeretik próbáld csak ki!!!!

Mikopr milyen van otthon,

Én úgy szoktam hogy kis darabokra csípem neki és megeszi.

Ez be fog válni

2008. nov. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
felvágott,macskatáp,ezeket kerüld.hol tlaálna iylet a természetben?:S Élő hal,tubifex,lisztkukac,csiga,giliszta,rovarok,hinárfélék,gyümit,zöldséget is lehet nekik adni.
2008. dec. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

hát attól hogy a természetben nem talál adhat neki felvágottat

száritott halat sem talál

ja meg élő hal meg csiga lehet hogy jó neki de te végig tudnád nézni hogy megöli azokat a szerencsétlen kis állatokat mert én nem

a felvágott igen is jó mert nekem is van tekim és imádja

2008. dec. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Attól, hogy neked van teknősöd és imádja, nem biztos h egészséges!! Én egy csomó helyen olvastam, h nem tesz jót nekik. A salátát az én tekim se eszi meg, más gyümit (barackot, almát, répát) viszont szeret

az se baj, ha nem eszik sok zöldséget, olvastam, h először kis korukban húsevők és aztán fokozatosan áttérnek a vegyesre.

2010. febr. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!