Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mi kell egy ékszerteknős...

Mi kell egy ékszerteknős tartásához?

Figyelt kérdés
úgy értem az akváriumon kívül
2013. febr. 10. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:
vízmelegítő, esetleg szűrő ha nem akarod gyakran tisztítani:DDD nekem is van tekim de szűrőm nincs így 3-4 naponta már koszos a víz de majd anyuval veszüünk^.^ sztem az a jó ha változatosan kap ennit enyém fagyasztott halat kap, bolharákot, kukacokat tubufexet stb..:D néha adok neki szárított halat is ja meg amikor anya süt akkor csirke húst de abból keveset mert előtörnek a ragadozó ösztönei xDD :) csak amikor megveszed a cuccokat akkor drága de ha jól csinálod a dolgokat (amihez nem kell sok tudomány) akkor már csak kaját kell neki venned ami elég olcsó ^^
2013. febr. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hát ha kiveszed etetni , és megvárod még ürít akkor nem fog koszosodni a víz nagyon ,még szűrő nélkül se , ja kell még egy spot lámpa (nyáron majd úgy is kirakod ) mert szeret napozni , ki kell alakítani egy napozó részt, és ennek a lámpának csak ezt a részt kel világítania , de ne legyen túl erős az izzó, kb 40, max 60W os
2013. febr. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
És vedd hozzá, hogy pár éven belül akkorára nő, hogy vehetsz neki egy kisebb medencét, ha egyátalán van akkora helyed az asztalon, stb. Sajnos nálam itt ért véget a teknős tartás. :S
2013. febr. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
akvárium , kő , sziget !! szűrő !! TÉLRE VIZMELEGITŐ !! KAVICSOK !!!
2013. febr. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!