Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Milyen hüllőt válasszak...

Milyen hüllőt válasszak kezdésnek?

Figyelt kérdés

Milyen hüllőt ajánlanátok kezdő hüllőtartónak?


Van olyan hüllő, amit nem kell élő eleséggel etetni, max fagyasztott hallal, vagy ilyesmivel? Olyanra gondolok, aminek nem kell pl szopós egeret adni (azt nem bírnám).


Olyan faj létezik, ami növényevő, a szárazföldi teknősökön kívül?


Megjegyezném, hogy nagyon kezdő vagyok még a témában, és egyelőre csak puhatolózok, hogy mivel lenne értelme kezdenem.

Válaszaitok előre is köszönöm.



2013. febr. 14. 20:52
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Bocsi, rossz helyre sikerült kiírni.
2013. febr. 14. 20:56
 2/18 anonim ***** válasza:

midjárt átrakják.

Am leopárd gekkót, vagy madagaszkári nappaligekkót :)

2013. febr. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
jajj, bocsánat, nem láttam hogy nem akarod élővel etetni. akkor pézsma - vörösfülű teknőst vennék, annak jó a fagyi is.
2013. febr. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet. Esetleg a vizi teknősökön kívül még valamilyen szárazföldi faj?
2013. febr. 14. 21:20
 5/18 _.-Akv-._ ***** válasza:
2013. febr. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Ő a tied? Aranyos.

A vízi teknősök közül nekem a pézsmateknős tetszik a legjobban.

De igazából van egy akváriumom, és nem szeretnék újabb vizes dolgot a szobámba. Inkább szárazföldit, ha lehet.

2013. febr. 14. 21:34
 7/18 _.-Akv-._ ***** válasza:

Nem, FreddyD-é. Én ha szárazföldit csinálnék tuti tennék bele növényeket, ablakba tenném, és valami olyat tartanék bent ami nem eszik növényt. (Ha ez megoldható, nem értek hozzá)


Törpe gekkó: [link]

Bocs hable! :D

2013. febr. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Na ő például érdekes egy állatka. Mit eszik? Bogarakat?


Egyébként én is olyasmit szeretnék berendezni, ami hasonlít az adott állat élőhelyéhez, növényestől, faágastól, stb.


Csak jó lennem megtalálni azt az állatot, amit nem kell élő eleséggel etetni, és szárazföldi. :)

2013. febr. 14. 21:43
 9/18 _.-Akv-._ ***** válasza:

Itt van még valaki: [link]


Róluk (törpegekkó, meg ez a valami) hable nevű felhasználónál érdeklődj. Övé ez az oldal, legalábbis ha nem az egész sokminden rajt. De asszem az egész, csak nem vagyok bent biztos, majd ő megmondja :D

2013. febr. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Vicc vagy nem vicc, kinézetre szép kígyó. Persze eszembe se jutna ilyet tartani. Kösz a képet. :)
2013. febr. 14. 22:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!