Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen motor tipust valasszak...

Milyen motor tipust valasszak kezdesnek? Honda? Kawasaki? Yamaha? Stb stb

Figyelt kérdés

Sport motrot vennek(kezdesnek) de nem tudom,hogy milyen gyartot es tipust valasszak!!!! Lenyeg, hogy ne keruljon egy vagyonba a karbantartasa es megbizhato legyen.

Ja es nem utolso sorban elfogadhato legyen maga a motor ara is.

Koszonom a valaszokat, meghalalom:P


2011. szept. 18. 16:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
3 közül valamelyiket, de japánt mindenképp. Max. olyat tudok írni ami nekem tetszik de az, hogy ne kelljen egy vagyont rákölteni az változó mert hiába írom, hogy zxr 250 ez állapot függő melyikre mennyit kell költeni. Remélem érted :) Illetve azt se írtad hány éves vagy, milyen jogsid van, motoroztál-e? Ezek a főbb paraméterek ami alapján lehetne ajánlgatni.
2011. szept. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Ma már nincsenek egetverő különbségek ezek között a márkák között..

Én honda párti vagyok van egy cbr 600fs em de most eladom inkább túra-enduró vonalat választom..


Sportmotor kényelmetlen, utak sem jók, és minden kanyar után megbüntetnek :(


Ha megírod melyik típus közül választasz akkor többet tudunk mondani.. mindegyiknek vannak típushibái..

2011. szept. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
kawasaki
2011. szept. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
hat teljesen kezdo lennek a motorozas teren!!!!motorozni is csak utaskent motoroztam.A jogsim az most van alakuloban a motorra de a B kategoriam megvan lassan 10 eve es soforkent dolgozom(szal auto vezetesben nincs hiany de a motor az egeszen mas teszta). 28 eves vagyok 185cm magas 90kg. Szoval teljesen tanacstalan vagyok.!
2011. szept. 18. 16:22
 5/18 A kérdező kommentje:
ez az ,hogy meg a tipust sem tudom eldonteni mivel idegen tolem mindeggyik :(
2011. szept. 18. 16:23
 6/18 A kérdező kommentje:
16:20 szeretnek egy indokot is, hogy miert pont a kawasaki legyen :P es milyen tipus???
2011. szept. 18. 16:25
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor már nagy gépen rutinozol meg minden de akkor is én max egy 400ast javasolnék elsőnek vagy egy nyugisabb 500ast pl gs 500. Rohadtul ellehet szállni még ezekkel is :S
2011. szept. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

aha ertem es a gs 500 gondolom hogy suzuki nem?

ja es gyartot is irjatok legyszi mert ezekkel a roviditesekkel bajban vagyok :)

2011. szept. 18. 16:37
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
persze Suzuki de ha beírod googlében kiadja ígyis :)
2011. szept. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

ok koszi utananezek!!!!

de nemtom miert azert valahogy a hondakhoz vonzodom es a kawasakik-hoz(megerzes)

az alom egy repsol lenne de kezdesnek felek tole(mondjuk nem az 1000-es _)

2011. szept. 18. 16:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!