Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Pézsmateknősöm vakarózik?

Bogyigazdi kérdése:

Pézsmateknősöm vakarózik?

Figyelt kérdés

Egy hete vettem észre hogy vakargatja a fejét, meg a páncélját, de mára már a kövekhez dörzsöli a páncélt, és nem tudom, hogy csak vedlik, vagy valami vitaminhiány.

Már 2 éve vettem, kicsiként, azóta majdnem elérte felnőtt páncélhosszát, de még nem láttam így vakarózni, ezért gyanakodtam a vitamin hiányra, de a páncélja szép egészséges.

Szóval nem tudom mi tévő legyek? Enni eszik rendesen, már lassan diétára kellene fogni, mert duci, ha van ilyen teknősöknél. Eddig ékszerteknőseim voltak, ő az első Pezsi :)



2013. márc. 9. 23:08
 1/4 nusz ***** válasza:
a biztonság kedvéért elviheted dokihoz, hogy megerősítsen, hogy nincs vitaminhiánya, nekem két pézsmám van, rendszeresen csinálnák, bár az egyiknek volt vitaminhiánya még pici volt és akkor is "vakarózott". általában akkor csinálják ha vedlenek alapból, ha nincs semmi bajuk :)
2013. márc. 11. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Jövő héten megyünk oltatni a kutyink, elviszem őt is, a biztonság kedvéért :)
2013. márc. 11. 08:56
 3/4 nusz ***** válasza:
:) remélem nincs semmi baja :) majd írd meg, hogy mi volt :)
2013. márc. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Még nem voltunk dokinál, de már nem vakarozik. Majd meglássuk :)
2013. márc. 15. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!