Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Sokat pihen a pézsmateknősöm....

Sokat pihen a pézsmateknősöm. Ez normális?

Figyelt kérdés

Ma nyolc napja,hogy megvettem.Nem túl aktív,sokat pihen/alszik.Mikor a kezem a vízbe teszem,(külön dobozkában etetem)hogy kivegyem,gyorsan elúszik,de egyáltalán nem agresszív,soha nem harap az ujjam felé.Az állatkereskedésben ő volt az életrevalóbb,azt mondták.3 hónapos körül lehet az eladó szerint.Nem értem,hogy mi lehet a baj...

Még annyit,hogy naponta egyszer mennyit egyen?Mert amennyit ott mondtak,rengeteg,nem eszik annyit soha..Vagy többször adjam neki azt az adagot?(egy fél kocka fagyasztott teknőseleséget kéne ennie.Na de az a teknősöm méretének a harmada)

Előre is köszönöm a segítséget,bármilyen tanácsot elfogadok.:))



2013. jan. 29. 18:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Két oka lehet:az egyik hogy még szokja az új helyet az új környezetet.A másik hogy tél van, és a tekik elvileg ilyenkor téli álmot alszanak, hiába van meleg a szobába, csak érzik, hogy tél vannak, ilyenkor lelassultabbak, kevesebbet esznek, többet alszanak.
2013. jan. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm.igen,már akartam helyesbíteni,hogy ma már nem is evett...adjak neki más ennivalót? Azt olvastam,hogy 4 éves kor alatt nem szabad őket teleltetni.akkor mégis kellene??
2013. jan. 29. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!