Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Allatkinzásnak tartjátok a...

Allatkinzásnak tartjátok a gyik-fogást nyáron?

Figyelt kérdés
barátom minden nyáron gyikvadászatra indul,de aztán el is engedi őket.

2013. márc. 12. 16:26
 1/5 anonim ***** válasza:
10%
én mindig megfogom és odaadom a macskámnak és megeszi
2013. márc. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát, én nem szeretem, amikor a gyerekek befogdossák a kicsi állatokat és ezeket egy üvegbe teszik. Öt éves voltam, fogtam egy gyíkot, beraktam egy üvegbe, mivel nem volt háziállatom, így őt akartam. A szüleim mondogatták, hogy ez nem jó dolog, engedjem szabadon a kis hüllőt. Én nehezen tudtam megválni tőle, de elengedtem. Azóta nem fogtam semmilyen állatot, mert megtanultam tisztelni az állatvilágot.

Tavaly nyáron párszor mentettem ki gyíkokat az esővizes hordóból. Volt amelyik a kutyám vizes tálkájába esett és nem tudott kimászni, kivettem és le akartam tenni a betonra, de a gyík nem akart megmozdulni. A fűre is próbáltam tenni, de csak nézelődött. Aztán kőre tettem a kezemet, így a gyík végre lemászott a kezemről. Szerintem, a köves terület felelt meg neki.

Volt, hogy a kutyám fogni akart egy gyíkot, de rászóltam, hogy ne! Így a jelenlétem miatt nem merte bántani, csak nézte őt.

2013. márc. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én néha-néha megfogtam egyet, nézegettem, simogattam pár percig, aztán visszaraktam oda, ahol találtam. Ezt mindaddig csináltam, míg az egyik rá nem harapott a fogatlan kis szájával a hüvelykujjam és a mutató ujjam közötti bőrlebenyre...alig tudtam lerázni a kis vackot. :D
2013. márc. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első válaszoló...10.000 forintot evett meg a macskád.Jó tahó...
2013. márc. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha elengedi akkor nincs gáz. Kicsinek én is sokszor fogtam de én is elengedtem mindig. Sajnos volt hogy 1x-2x leszakadt a farka, de nem azért mert erősen fogtam hanem mert ő maga szabadult meg tőle.
2013. jún. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!