Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Nem eszik a leopárd gekkóm?

Nem eszik a leopárd gekkóm?

Figyelt kérdés
Lassan 1 éve hogy nálam van. 2 naponta adok neki tücsköket, ha kisebbek akkor 3-at ha nagyobbak 2-t, a 2 nap között pedig lisztkukacot. A lisztkukacot mindig látom hogy megeszi. Amikor beadom a tücsköt azokhoz is előjön de nem mindig látom hogy elkapja-e vagy sem. Az elején mindig láttam hogy miután beadtam a tücsköt másnapra megdagadt a farka, szóval megette őket. Mostanában nem látom hogy meg lenne dagadva a farka, de ürülék van. Megeszi a tücsköket vagy csak elbújnak valahova és én nem látom őket? (és még 1 nem olyan fontos kérdés: az ürüléke mellet mindig van ilyen kis fehér gumó. Az micsoda?)

2013. márc. 17. 14:17
 1/1 anonim válasza:
Vidd el állat orvoshoz. Barátom kutyájával is ezvolt az állatorvos adott neki valamit és evett de nagyon keveset. Probáld meg elvinni állatorvoshoz az talán segít.
2013. ápr. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!