Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mekkora nagy baj, ha a kb.5...

Mekkora nagy baj, ha a kb.5 hónapos királyteknősömnek a vize 20°C volt?

Figyelt kérdés
Tegnap takarítás után kb. 27°C volt neki a vize.Beraktam a vízmelegítőt,de én hülye nem vettem észre,hogy nincs bedugva.Erre ma reggel jöttem rá(tehát kb.7-8 órát volt 20°C körüli vízben).Gyorsan bedugtam a vízmelegítőt,és rátettem a teknőst.A kérdésem nagyon sűrgős,aggódom,nem fázhatott-e meg. :(

2013. márc. 24. 08:27
 1/3 anonim válasza:
Elvileg ha lassan hűlt le a víz, akkor nem lesz gondja. Melegítsd vissza szép lassan, és figyeld a napokban viselkedését.
2013. márc. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Lassan hűlt le,lassan melegedett fel a vize.Figyelem majd minden mozgását,köszönöm a választ!
2013. márc. 24. 13:51
 3/3 anonim válasza:
szerintem nem nagy baj... az én tekimnek 28°C-os vízből tettem a kb. 16-17 °-os vízbe (véletlen) de nagyon jól érezte magát, semmi baja nem lett, és ezt is csináltam egész nyáron (kicsit kissebb hőmérsékletkülömbséggel), ugyanis a medence vize éjjel lehűlt. szerintem semmi baja nem lesz, eleinte engem is megölt az aggodalom:)
2013. máj. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!