Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Meglévő gabonasiklóm mellé...

Meglévő gabonasiklóm mellé szeretnék mégegyet. Ha később teszem ezt meg nem fogják egymást bántani?

Figyelt kérdés
Van egy másfél hónapos gabonasiklóm, de szeretnék egy ellenkező neműt is. HOgyan és mikro tudom eldönteni hogy az ami most van az fiú vagy lány? ÉS ha később veszem meg mellé a másikat lehetséges hoyg bántani fogja? Kezdő hüllőtartó vagyok, ezért is választottam a gabonasiklót. Olvasgattam róla, de mindenhol mást írnak, tapasztalatokat szeretnék meghallgatni és olvasgatni.
2009. szept. 20. 10:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Na! Meglett??
2009. szept. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De roppant humoros vagy :) De topicot tévesztettél..
2009. szept. 20. 11:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Nos, mi kb félévesen vittük el állatorvoshoz, és ő megszondázta, és onnan tudtuk. Kedves állatorovos volt, pénzt nem kért, hiába akartunk adni, szóval így nemnagyon tudom, hogy mennyi lenne az ára, de akkor csak nem sok, mivel 10 mp az egész. Háát a kicsiknél én valamikor úgy olvastam, hogy a kloákája és a farokvége közötti pajzsokat kell számolgatni, de már nem emlékszem pontosan. Ha pár évig tartod, akkor lényegében ránézésből megmondod a nemüket.(nagyoknál). Amúgy egy hasznos link: gabonasikloklub.hu . Itt van sok hozzáértő emberke. Sok sikert!
2009. szept. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nézz körbe itt: www.gabonasikloklub.hu
2009. szept. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!