Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Lehet hogy kapunk két kis...

Lehet hogy kapunk két kis görög teknőst tudnátok pár kérdésemre válaszolni? KÉRDÉSEK LENT

Figyelt kérdés

Elég nekik egy 80 szor 40 szer 40 es terrárium??

Ugyis kint fogjuk tartani csak párszor lesz ebben!!

El lehet engedni a szobában felügyelettel??

Hogy a legjobb párban tartani őket??

MIlyen növények tehetőek a terráriumába??



2013. ápr. 4. 13:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Növényevő tehát semmilyen élő növénnyel nem dekorálható a terrárium.Ez a terrárium csak nagyon rövid ideig lesz elég.Én azt tanácsolom,ha nincs kerted ne fogad be őket,egy hörcsög vagy egér jobban érezné magát a lakásban,ellenben a görög tekik szeretnek legelni és túrázni,sárfürdözni.
2013. ápr. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
az terrárium csak pici korukban elég. Hosszú távon semmiképp nem. Az jó, ha kint tartjátok, de télen, vagy rossz időben mindenképp bent lesznek. Én úgy oldottam meg a helyproblémát, hogy a terrárium egyik oldalát lenyithatósra csináltam, így ha ébren van a tekim, akkor lenyitom, és máris közel duplájára nőtt a helye. Ide szoktam neki inni-enni adni, így praktikusabb a takarítás miatt is. Nekünk csak 1 teknős van
2013. ápr. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
van kertünk
2013. ápr. 5. 14:33
 4/5 A kérdező kommentje:
2. válaszoló ezt hogy érted hogy kinyitható??
2013. ápr. 5. 14:35
 5/5 anonim ***** válasza:
Úgy érti, hogy lenyitható, mint pl. egy bárszekrény ajtaja
2013. ápr. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!