Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Milyen méretű akváriumot...

Milyen méretű akváriumot vegyek 2 db sárga fülű ékszerteknősnek?

Figyelt kérdés
2009. szept. 21. 14:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Minnél nagyobbat,mert kistányér nagyságra megnőhetnek. Legyen egy part(nagyobb kő) is benne,hogy ki tudjanak mászni,és egy lámpa se árt,hogy napozhassanak. Van speciális izzó a díszállatosoknál,ami olyan,mintha a nap sütné. Az akvárium meg szerintem legyen kb.:80-100 cm hosszú és 40-60cm széles, magasságnak 40 cm elég. Nekem ilyen nagy volt és nagyon jól elvoltak benne.
2009. szept. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A teknőceim még nagyon picik, egy kistányérra elfér mind a kettő. Most egy 30 literes akváriumba vannak, de úgy veszem észre ez túl nagy nekik. Ilyen esetben milyen méretű akváriumot ajánlatok?
2009. szept. 21. 14:57
 3/8 anonim ***** válasza:
ha túl nagy nekik, majd belenőnek... minél nagyobb a mozgásterük, annál jobb... max nem raksz bele annyi vizet...
2009. szept. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lassan megnőnek az enyém is 1 hónap alatt fél-1 centit nőtt...Lassan nőni fognak nem lesz az nagy..Felesleges nekik venni csak pénzkidobás...
2009. szept. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Vegyél minél nagyobbat!!! Olyan nincs sohsem, hogy túl nagy!

És azt jobb ha elhiszed, hogy az ékszerteknősök rettenesen gyorsan nőnek és nem maradnak azok a tündi-bündi kis teknőcökmint egykoron voltak.

Ajánlom figyelemdbe:

[link]

2009. szept. 22. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Vettem neki egy szép nagy akváriumot!! Lenne még egy kérdésem. :)

Nagyon picik a tekieim, nem baj ha naponta 2X etetem őket? Milyen fajta eledelt vegyek nekik?

2009. szept. 24. 14:59
 7/8 A kérdező kommentje:
UI: A 30 literest azért nem szerették mert nagyon meg volt karcolódva és sértette a lábukat. Hiába volt benne kavics! Ki is löktem!!
2009. szept. 24. 15:01
 8/8 anonim válasza:

Szia!

[link] nézz körül az oldalon vagy érdeklődj

2009. okt. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!