Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » A teknősbékát szabadon engedni...

A teknősbékát szabadon engedni? De hogy?

Figyelt kérdés

kb. 1 hete kaptunk 1 teknőst. eléggé nagy már. (kb. tenyérnyi) és egy akváriumba tettük, de az nagyon kicsi neki. Láthatóan nem érzi jól magát. Még a fajtáját sem tudom.


El akarom engedni (nálunk folyó is van és holtág is). De hova és hogyan? Vagy mit csináljak? Nagyon sajnálom a kis életet, hogy nem érzi jól magát és állandóan kaparja az üveget.


Segítség! Minden válaszolónak zöld!



2013. ápr. 23. 20:48
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Tudom hogy védett. 50 ezer forint az eszemi értéke. Ezért is szeretném hogy neki jó legyen és nem én kértem a teknőst... pontosan nem tudom hogy honnan hozta el az illető. Nem akarja megmondani... ( erről sem kérek véleményt, köszi) köszi a normális kommenteket.
2013. ápr. 27. 11:13
 12/14 anonim ***** válasza:

Azért kérdeztem, hogy hol fogták be, mert lehet ott lenne a legérdemesebb elengedni. (már ha épp nem város közepére csatangolt be, vagy valami számára nem megfelelő helyről származik)

Természetvédő csoporttal felvehetnéd a kapcsolatot. Biztos többet tudnak segíteni.

2013. ápr. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segítséget!
2013. ápr. 27. 11:42
 14/14 anonim ***** válasza:
engedd a holtágba az jobb
2013. máj. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!