Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » A teknősök lehetnek büdösek?

A teknősök lehetnek büdösek?

Figyelt kérdés
Ne haragudjatok a kérdésért, én imádom a tekiket, majd egyszer szeretnék tartani is. Valószínű pézsmatekim lesz. Csak többektől hallottam már, hogy büdös van tőlük az egész lakásban. De ez nem csak tartási hiba? Ha elég nagy helyük van, akváriumon kívül esznek, és van egy jó szűrés, meg vízcserék, akkor nem szabadna büdösnek lennie. Jól gondolom? Csak mert a családom fél, hogy büdik lesznek majd.
2013. máj. 6. 11:45
 1/8 anonim ***** válasza:
az én tekim (királyteknős)nagyon cuki,szerintem nem büdös.tartástól függ.kicsi a lakásunk,a szobámban van,de még ott sincs büdös;)
2013. máj. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 dirtboy ***** válasza:
a vizük büdösödhet be maguk az állatok nem büdösek,okosan kell etetni őket és cserélni a vizüket akkor nem lesz semmilyen szag.
2013. máj. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem is két királytekim van, egyáltalán nem büdösek, sőt egyáltalán nem érezni, hogy a szobában vannak.

Ahogy mondod rendesen kell tartani őket, hogy a vizük ne legyen büdös.

2013. máj. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
43%
A mi teknősünk,Bogika csak vízben hajlandó enni,de így sem büdös.Jó,nem is levendula illatú,de ha megfelelő időközönként cseréljük a vizét meg sem érzik.
2013. máj. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Megnyugodtam. Már csak azt kell eldöntenem, hogy király vagy pézsmateki legyen. De ez még a jövő zenéje, sok mindentől függ.
2013. máj. 6. 19:49
 6/8 anonim ***** válasza:

Kedves 4!

Minden vizi teknős csak vízben hajlandó és tud enni. Az akváriumon kívül evés azt jelenti, hogy egy külön tálba kiveszel az akvárium vizéből, abba kiteszed a tekiket, abba esznek, és utána azt a vizet kiöntöd, így sokkal tovább tiszta marad a víz,mert nem az akváriumba szórod a kaját

2013. máj. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A pézsmateknős (saját tapasztalat) csak akkor büdös ha kiveszed és megijed :) Nos az tényleg elég büdös
2013. máj. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 11 éve tartok vörösfülű ékszertekiket. Maguk az állatok nem büdösek, a vizük viszont nem megfelelő szűrés mellett nagyon gyorsan megbüdösödhet. Mindenképp érdemes beruházni egy nagy teljesítményű mechanikai szűrőre.

2013. máj. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!