Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » A teknősök csak a vízben...

A teknősök csak a vízben tudnak enni?

Figyelt kérdés
Nekem ékszertekim van és elvileg nem eszi meg a kaját ha a száraz helyre rakom. Igaz ez?

2013. máj. 9. 18:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Bizony. Az enyem is csak vizben evett.
2013. máj. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én gyakran úgy adtam nekik a kaját, hogy vízben legyenel, de az enyéim szárazon is megették.


Próbáld meg kicsalogatni őket egy szárazabb helyre, és adj oda nekik valami kisebb finomságot, amit könnyen lenyelnek (tehát nem kisebb halakra gondolok, amiket az enyéim megenni se bírtak, nyilván a vízben birkóztak vele), és lesd meg, hogy megeszik-e ott, vagy beviszik a vízbe. Úgyis azt fogják tenni, ami nekik a legkényelmesebb.

2013. máj. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A vízben jobban csúszik számukra a falat, illetve a víz felhajtó erejét kihasználva a nagyobb darabokat jobban széttudják szedni a karmaikkal.
2013. máj. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
vízben tudnak enni, mert ugye nincs foguk nem rágják meg a kaját, hanem egyben nyelik le, és ez a vízben könnyebb. Az enyémek kint el sem veszik a kaját, ha a napozóra teszem, akkor kimásznak érte, és csobbannak vissza vele a vízbe.
2013. máj. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Vazul12 ***** válasza:
kizárólag vízben
2013. máj. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!