Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mi lehet a sisakos kaméleonommal?

Mi lehet a sisakos kaméleonommal?

Figyelt kérdés
2 és fél hónapja van nálam és mióta idekerült minden nap kivettem őt, jól viselte, sosem fújt rám, semmi ilyesmi.2 napja ki akartam venni és megharapott. Ez miért van? Azóta ha benyúlok hozzá fúj, fekete pöttyös lesz és meg akar harapni. Mit tegyek? Most már többet nem engedi majd hogy hozzányúljak? (3 hónapos hím)

2013. máj. 9. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Enyém sem hagyta, de nem olyan korán. Nálam kb 1 éves korában kezdte nagyon védeni a területét.
2013. máj. 10. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

2 éves kora körül amikor takarítottam a terráriumát, akkor csak egy oldalon tudtam. Ott, ahol épp nem volt ott a kamcsi. Ugyan engem nem harapott meg, de akart, mert elég hangosan fújt rám, ha túl közel volt a kezem, és el is indult felém, ezért mindig figyelnem kellett takarítás közben fél szemmel.


Volt egy száraz ágasbogas faágam, azt elé raktam rámászott és kivettem azzal együtt, ha azt akartam, hogy kint mászkáljon egy kicsit. Visszarakni meg ugyanúgy.

Olyankor nem fújt.

2013. máj. 10. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor ha nagy lesz semmiképp nem lesz szelíd? :/
2013. máj. 10. 12:54
 4/4 anonim válasza:
3 hónapos kortól várnak ivaréretté, akkor agresszívebben védik a területüket. különböző technikákkal ki lehet venni a terráriumból. kint már nem lesznek annyira ingerlékenyek
2013. júl. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!