Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » MIt csináljak ha van egy...

Bmxboy33 kérdése:

MIt csináljak ha van egy békám és megszőkőt a lakásban?

Figyelt kérdés
2013. máj. 12. 10:11
1 2
 1/13 Platypus ***** válasza:
Átkozottul gyorsan keresd meg, különben csak a kiszáradt tetemével fogsz találkozni a nagytakarításkor. A nedvesebb zugokban érdemes nézelődni, fürdőszoba, felmosórongy, spájzban a zöldségek között meg ilyesmik.
2013. máj. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
jajj szegény breki.
2013. máj. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
De már három órája nem találom de szárazfőldi béka éjjel men ki de a lakásban van most az egyik szobában ugrált de nem tudtam hol de halottam h ugrál de ahogy keresem elbujika
2013. máj. 12. 10:41
 4/13 anonim ***** válasza:
Tegyél ki egy lavor vizet, vagy ilyen tálcákba, vagy locsolj ki a földre vizet, hátha beleugrál..
2013. máj. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én is azt javasolnám, hogy locsolj ki valahová vizet, ha tudod egyáltalán melyik szobában van, és várj egy kis időt.
2013. máj. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
jo reggel eltünt korán most este sincs meg de csak a lakásban lehet szárazföldi béka ara gondoltam sötétban keresem de nem tutom hogyan és hol mivel csalogassam elő??
2013. máj. 12. 19:50
 7/13 Platypus ***** válasza:
Próbáld ki a zacskós módszert. Fogj egy halom jó zörgős uzsonnás zacskót meg nejlonszatyrot. Ezekkel rakd tele a zugokat a lakásban. Szekrény mögé, ágy alá, fal mellé, ilyesmik. Aztán kapcsolj ki minden zajos dolgot, kapcsold le a lehető legtöbb fényforrást, fogj egy könyvet, és ülj le olvasni. Ha mozog a lakásban, jó eséllyel találkozni fog egy zacskóval, és a hang alapján be tudod lőni, merre van.
2013. máj. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

Most elképszelem anyukád arcát mikor belép a lakásba és a lábára grik a béka...

((Ohhoo)) Nagyot fogsz kapni főleg ha szüleid reteg vagy inem álhatja a békát)) xD

Sok sikert a megtalálásához!

2013. máj. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Kőszí kibrobálom kiőntőtem vizet most jőnek a zacskók

:Dty

2013. máj. 13. 09:07
 10/13 anonim ***** válasza:
Na megtaláltad már a brekit? :DD
2013. máj. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!