Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Ha már túl nagyok a teknőseim,...

Ha már túl nagyok a teknőseim, hová ajándékozhatnám el őket?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy már akkorák, hogy nem férnek a kezembe, és kicserélném őket kicsikre, de nem tudom, van-e pl. valamilyen halastó, mint a margitszigeten, és hogy befogadnák-e őket oda. És mindenképp valamilyen tóba szeretném őket adni, mert akkorák, hogy egy kis akváriumban már nem éreznék magukat jól:(

2013. máj. 16. 18:54
 1/6 anonim ***** válasza:
nagyobb akvárium?
2013. máj. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
háth, már így is elég nagy... kb. 60x60x35
2013. máj. 16. 19:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem neked nem való állat. Azért megszabadulni tőle mert már nagy? Ha veszel kicsit az is ugyanúgy meg fog nőni. Amúgy befáradsz egy állatkereskedésbe és szerintem ingyen átveszik.
2013. máj. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat... egyébként csak azért szeretném jobb helyre küldeni őket, mert már nem érzik magukat jól, nekik lenne jobb egy tóban élni,én nagyon szeretem őket <3 és ha újakat veszek, kisméretűt vennék mindenképp, pl. pézsmateknőst...
2013. máj. 16. 19:27
 5/6 anonim ***** válasza:
itt van valaki, aki nagyon akar teknősöket a tavába. nézz régebbi kérdéseket, és írj neki üzit. :)
2013. máj. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm, ez bevált:))
2013. máj. 17. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!