Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Béka a WC-ben! Hogy élte túl?

Béka a WC-ben! Hogy élte túl?

Figyelt kérdés
Egyszer, mikor olyan kb. hetedikes lehettem, megfigyeltem, hogy a helyi SZTK-ban 4 WC-ajtó van. Az első mindig zárva volt, de egyszer láttam hogy takarítószerek vannak benne, és kulcsra zárják, valószínűleg a személyzeti. A középső kettő mindig nyitva volt és használni is lehetett. (felirat egyik ajtón sem volt). Ám az utolsó elé mindig székeket pakoltak. Egyszer, amikor én voltam az utolsó beteg, kíváncsiságból megnéztem a negyedik ajtót. Halkan elhúztam a székeket, és lám: nem volt zárva. Úgy láttam viszont, hogy mást nem nagyon érdekelt azaza ajtó, mert belül tiszta pókháló volt minden, és olyan, mint ahol évekig nem járt senki. A WC tető fel volt hajtva, és bele volt pi$álva. Nem tudom hogy mikor, lehet hogy évekkel ezelőtt. Aztán ha már ott voltam, lezárva nem volt, gondoltam én is használom. Láttam hogy a WC-lyikban van valami sötét akármi, gondoltam valami megkövesedett sz@rdarab, vagy csak ki van vízkövesedve, de nem: ahogy belecsurgattam, egy béka kezdett el ugrálni benne. Mégis azt hogy? Hogy maradt életben a pisiben? Hogy került oda, mit keresett? Nem zavarta, hogy nem vízben úszik?

2013. máj. 29. 02:09
 1/1 anonim válasza:
szerintem hozzá volt szokva.
2013. máj. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!