Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » 2 darab,2 éves (kb 8-8.5 cm...

2 darab,2 éves (kb 8-8.5 cm páncélhosszú) görögteknősre veszélyes lehet-e a macska? Fedjem le a kifutót?

Figyelt kérdés

2013. jún. 16. 21:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen! Lehet nem bántaná a macska, pont elég ha "megtapogatja", a karmolástól csúnya fertőzése lehet, vagy belekap a szemébe...inkább fedd le
2013. jún. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
eddig a nagyobbal nem volt gond a macskával (9 éves) de most a két kicsi vásároltat féltem már. Nekünk nincs macskánk, am a kifutójuk épp a fa köré van építve, ahonnét jön át éjszakánként, NÉHA, ám jön a macska. Akkor lefedem, jobb az elővigyázzatosság...apropó.Még egy kérdés.Az öregről tudva volt, hogy hím, és most a két kicsiről pedig azt mondta az eladó, hogy egy pár. Látszik mintha, (arról amelyikről az eladó mondta, hogy hím), hogy hasonlít a farka vége az "öregéhez" és különbözik az állítólagos nőstényétől. Lehetséges egyáltalán, hogy sikeresen megállapítottuk a nemüket? Holnap próbálok készíteni egy pár képet a hasonlóság-különbségekről. Addig a válaszokat előre köszönöm.
2013. jún. 16. 21:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem fél éves ékszertekim van, de nem tudom a nemét :D sajna nem tudom honnan lehet biztosan tudni..
2013. jún. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!