Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Eltűnt a 2 ékszerteknősünk....

Eltűnt a 2 ékszerteknősünk. Kertes házunk van, a kerítés alatti réseket lefedtük, nem tudnak kimenni. Hogyan lehetne előkeríteni őket?

Figyelt kérdés
Biztosan itt vannak, de a sok zöld növény között nem egyszerű megtalálni őket. Szakad az eső, ez jelent valamit, mármint, hogy ez kihat-e, hogy mit csinálnak? Ja, és a kutya borította ki az ideiglenes tárolójukat, előle hova mennek?

2013. jún. 28. 18:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy lehet őket előkeríteni, de: nekem egyik nyáron terrárium tisztításnál szökött ki az ékszerteknősöm a tárolójából. Nem lett meg,eltelt a nyár, ősz,tél. Azt hittük rég elpusztult,mígnem aztán következő! nyáron anyukám igazi sokkot kapott, mikoris a teknős ott napozott a járda közepén. Pedig sem víz elérhetőség nincs a kertünkben, csak jónéhány bokor, ráadásul füvet is nyírtunk folyamatosan. Szóval ne adjátok fel,figyelgessétek őket, meglesznek,csak idő kérdése!
2013. jún. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez aranyos utolsó. :-)

Azért kérdező, keresgesd csak tovább, van még a nyárból! :-)

2013. jún. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Valami brutál erős illatú kaját tegyetek ki a kertbe. Pl: Szardínia, füstölt lazac, hering. Ha ott van a teki valahol, akkor szerintem az oda fogja csalni. Valami csapdát kéne készíteni neki ami ráborul ha elveszi a kaját. Ne adjátok föl a reményt! Meg lesznek azok a tekik, én szurkolok! :)
2013. júl. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szerencsére előkerültek! :)

Az egyiket már aznap este megtaláltuk a kutya helyén, de szerencsére nem volt baja. A másikat meg rá egy hétre szintén a kutyánál. És kutyabajuk. Bár a kutya csinálta az egész bajt, ha ő nincs, lehet, soha nem találjuk meg őket.

2013. júl. 22. 17:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak barátkozni akartak. :-) Örülök, hogy megkerültek.
2013. júl. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!