Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Adott egy Sisakos Kaméleon....

MOMO107 kérdése:

Adott egy Sisakos Kaméleon. Repti Glo 5. 0 Compact Tropical 13W, vagy 26 w kell neki ebből, hogy jó legyen? 60x40x100 a terrárium, fa. Felülről akarom világítani. Csak az uvb sugárzás miatt kérdezem a fény megoldva.

Figyelt kérdés
2013. júl. 8. 04:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Elég a 13W, úgyis felmászik a tetejére és beledugja a fejét a lámpába. A lámpát kívülre tedd egy rácsra, vagy ha belülre lógatnád fel, akkor fémrácsból csinálj egy dobozt és rakd köré. Pl Obiban árulnak ponthegesztett nyúlrácsot 1x1cm rácsmérettel. Persze jó drága. Sűrűbb rács meg amin nem másznak ki a tücskök, bogarak, van a hermes boltokban, fém szúnyogháló például.
2013. júl. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
én is a rácson kívülre raktam először, de úgy elkezdett hullani a ficus levele. szal én belógattam. az én uvb égőm erősebb, de nem lehet forróbb 30 foknál sztem. szal azt mondanám felesleges a rács, minden esetre én úgy raktam az ágakat, hogy ne érje el az égőt
2013. júl. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen azt is lehet, hogy csak olyan magas ágakat raksz bele, amiről nem tudja elérni.


De a dróton se tudjon felmászni, mert ő valahogy nem érzi a forróságot és képes megsütni a fejét ha sikerül belemásznia.

2013. júl. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!