Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Egy két éves sárga fülű...

Egy két éves sárga fülű ékszerteknősnek, heti hányszor kell enni adni?

Figyelt kérdés

2013. júl. 26. 19:28
 1/9 anonim ***** válasza:
heti hétszer, minden nap.
2013. júl. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
az nem sok egy kicsit?
2013. júl. 26. 20:56
 3/9 anonim válasza:
Az enyém idén lesz 3 éves, és én minden második nap adok nekik enni. És ilyenkor kicsivel több mennyiségben adok neki.
2013. júl. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Amikor nekem volt mindig heti hétszer adtam neki enni
2013. júl. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nekem az egyik állatkereskedésben, azt mondták, hogy mindennap, a másikban, pedig azt, hogy elég heti 2-3-szor adni neki.. A barátnőméknek, pedig van, ők csak heti 1-szer adnak neki, de eddig bírja.. Szóval, most fogalmam sincs hányszor adjak neki enni :(
2013. júl. 30. 09:11
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem is két sárga fülűm volt évekig, egy kifejlett teknőst fölösleges heti 3-nál többször etetni, mivel a természetben sem jutnak minden nap ételhez. Ilyenkor adj nekik élő vagy fagyasztott halat, mert az sokkal laktatóbb és vitamindúsabb, és persze sok kavics a terrárium aljára, mert zúzógyomruk van, segíti az emésztésüket. Persze etetheted minden nap is, de akkor elég kisebb mennyiséget adni neki.
2013. júl. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Hát az enyém nem rég mult 5 évese és minden 2 nap etetem és nem döglött meg :O
2013. júl. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2 éves tekiket elég 2-3 naponta etetni
2013. júl. 31. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2013. júl. 31. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!