Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Szivárványos IDOMÍTOTT boát...

Szivárványos IDOMÍTOTT boát hol szerezhetnék?

Figyelt kérdés
Lehet egyáltalán idomítottat venni valahol? Vagy ha szeretném ugye magamra tekerni, "játszani" vele, ahhoz külön végzettségre van szükségem?

2013. aug. 8. 22:18
 1/9 anonim ***** válasza:
94%

Ugye ez most nem komoly?

Ha mégis akkor inkább vegyél egy kutyát, habár szerintem neked még az se való

2013. aug. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Aha, értem. Szóval neked sincs lövésed a dologról, és ahelyett, hogy csendben maradnál, inkább azokat piszkálod, akik feltettek egy kérdést egy KÉRDEZŐS oldalra. De eprsze, hogyha a válasz után elönt a megkönnyebbülés és az öröm, akkor véletlenül sem akarlak megfosztani tőle. Ha esetleg valami építő jellegű információ van a birtokodban, akkor próbáld leírni. (Bár ezt erősen kétlem)
2013. aug. 9. 08:04
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, szerintem az első válaszolónak lehet némi köze a dologhoz, mert ha semmi köze nem lenne hozzá akkor nem akadt volna ki a kérdéseden amiről mellesleg üvölt, hogy kígyót még csak képről láttál, utána olvasni nincs kedved de tartani akarod sőt játszani vele.

Ha idomított állatot szeretnél akkor én a kutyát tudom ajánlani.

2013. aug. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Utolsó köszönöm!
2013. aug. 9. 10:19
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem eleve nem normális aki ilyen állatot tart .
2013. aug. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 saca0321 válasza:
A kígyókat NEM lehet idomítani.Ahhoz hogy az embetek ilyeneket csinálhassanak velük lehűtik öket így lelassul az anyagcseréjük és ezért nem támadnak.A veszélyes és Veszélyeztetett állatok tartásához pedig kell engedély
2013. aug. 19. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Utolsó, ugyan már mért kellene lehűteni, hülyeségeket beszélsz, vagy megtámad vagy nem, egy agresszív kígyó lehűlve is az, mondjuk ha már hibernálódott akkor biztos nem támad meg, egy kígyó azért nem támadja meg a gazdáját mert már megszokta az ember jelenlétét
2013. aug. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 saca0321 válasza:
Hiába mondod hogy hülyeség mikor tényleg ezt csinálják pl mikor nagy testű kígyókat pl boa,anakonda fotózáshoz,állatkertbeli simizzék meg a boát mutatványhoz használják.Igy kevésbé veszélyes,mivel ez a kígyóknak olyan mintha benyugtatóznák,nem azt mondom hogy az hogy megszokta az embereket nem játszana szerepet abban hogy nem támadja meg az embereket,De a kígyókat nem lehet szelidíteni.Ezért van hogy otthoni tartásra csak veszélytelen,nem agresszív állatok engedélyezettek.Ha megszokja az embert akkor persze nem támadja meg de aki tart kígyót(mint szerény személyem) az tudja hogy néha még így is harap.És azért ha egy sikló harap meg az kicsit más mintha egy anakonda így hogy lehűtik és ezzel lenyutatják kevesebb a rizikó egy esetleges támadásra ami elégé veszélyes sérüléseket is okozhatna.
2013. aug. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ennél nagyobb hülyeséget nehezen tudtál volna kérdezni de elmagyarázom. A kígyókat nem lehet idomítani. Maximum kézhez szoktatni de azt mindenki csak magának tudja mivel a kígyó egy embert jegyez meg pontosabban az illatát és ahhoz szökik hozzá. Szeretni nem fog! Hidegvérűek így nincsenek érzelmeik és nem tudnak szeretni, inkább csak elvisel. A kígyód te tudod magadhoz """idomítani""", más ezt nem tudja neked megtenni. Nézz utána a dolgoknak, beszélj szakértőkkel, tenyésztőkkel!
2020. szept. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!