Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Megeheti a gekkó?

Papa777 kérdése:

Megeheti a gekkó?

Figyelt kérdés

SZiasztok, tegnapi nap a telken voltam, és elmentem egy pusztára, ahol sok sáska, és szöcske volt.

Fogtam is egy párat a madagaszkári tarka gekkómnak. Megeheti őket? Nem lesz baja? Bár már egyet odaadtam neki, egy nagy sáskát, először nem sikerült bekapnia, majd amikor szemből támadott, egybe lenyelte :), csak azért kérdem, mert azt hallottam, hogy ha a szabadba fogunk a gekkónak, vigyázni kell a fertőzésekkel, de az egy kietlen puszta volt ahol fogtam.



2013. aug. 16. 09:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Megeheti nyugodtan
2013. aug. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mondjuk egészségesebb az ilyen eleség állat mint a kisállat kereskedésben , de nagyon veszélyes, ugye a fertőzések, meg lehet hogy az egy pusztaság, de lehet egy olyan helyről jött az a sáska amit már agyon permeteztek, de szerintem lehet neki adni óvatosan, nekem leopárd gekkóm volt, nyáron mindig ilyen helyről szereztem be a kajáját, ki mentem a kertbe, mezőre találtam egy sáskát, szöcskét adtam is oda neki, semmi baja nem volt tőle
2013. aug. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!