Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » A királyteknőst mennyire...

A királyteknőst mennyire nehéz beszerezni, és megszelídíteni, és kb. mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

2013. aug. 27. 09:54
 1/3 anonim ***** válasza:

én 2500 forintért vettem darabját.

2500-3500 között ingadozik az áruk.

Nem nehéz beszerezni, én az első kereskedésben találtam Kecskeméten.

Ha egy normál méretűbe mész, nem ezekbe a falusi putrikba, akkor szinte biztos, hogy találsz, vagy meg tudják mondani, mikor hoznak, ha éppen nincs.

A szelidítés sem bonyolult folyamat, sokat kell velük foglalkozni, szeretik hallani a gazdi hangját. (Hozzá kell őket szoktatni) nekem 2 hónap után már nem volt velük úgymondva semmi gondom. (kettő van)

Arra figyelj, hogy ők húsevő teknősök! Fél évesen azért már kapjanak rendes halat is, ne csak ezeket a mű cuccokat, mert különben A vitamin hiányuk lesz, begyullad a szemük, és bele is pusztulhatnak. Csak injekciós kezeléssel lehet visszafordítani.

2013. aug. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A legközelebbi állatkereskedésben nagy valószínűséggel találsz majd. Miután megvetted kb. 1 héttel utána napi 5-10 percre vedd ki az akváriumból és hagyd futni, ne ijedj meg ha eleinte még bujkál. Én speciel 2000 Ft/db-ért jutottam hozzá Szombathelyen.
2013. aug. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. aug. 28. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!