Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Achát csiga tartása és akváriu...

Achát csiga tartása és akvárium berendezése?

Figyelt kérdés

2013. szept. 6. 14:26
 1/4 anonim válasza:

Szia! Az én a csigáimat terráriumban tartom amire fabrikáltam hálós tetőt, hogy ki ne szökjenek. Az állatkereskedésekben található kókuszrostos humuszos talajt szoktam alájuk rakni. [link]

Ez vagy ilyesmi általában minden állatkereskedésben van. Ezen kívül kalciumot kell nekik adni és zöldségeket Amíg kisebbek voltak egy volt egy kókuszuk ami ki volt szárítva és belebújhattak de már kinőtték, és egy kisebb nem mély tálkájuk is van. A következő oldalon elég sok mindent megtalálhatsz : [link] . Le van írva mit tehetsz a terráriumba és mit nem :)

Ha kérdésed van még nekem is írhatsz. :)

2013. szept. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

kösz

és milyen árba vannak

2013. szept. 7. 19:51
 3/4 anonim válasza:
A talaj 700-800 forint de nem egy alkalommal használom el az egészet hanem 2 vagy 3 részre osztva. A kalcium száz forint körül szokott lenni darabra is lehet venni meg csomagban is.
2013. szept. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fresnapf áruházban mennyibe kerül a talaj kókuszrost?
2015. febr. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!