Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mennyivel drágább egy királypi...

Mennyivel drágább egy királypiton etetése, életfeltételeinek biztosítása havonta, mint egy gabonasiklóé, és egyáltalán melyik mennyit körülbelül (ellátás)?

Figyelt kérdés
imádom a kígyókat,főleg az óriáskígyókat ezért jobban szeretnék egy királypitont,de félek hogy mivan, ha nem engedhetnénk meg magunknak anyával hogy etessük + a hőmérséklet tartása se kis pénz ha jól gondolom,meg gyíkoknak kell vitamin por is nem tudom ez a kígyóknál hogy van.viszont ha ő túl drága akkor a gabonasikló az ami még szóba jöhet

2013. szept. 14. 07:44
 1/10 anonim ***** válasza:

A kígyók igazából egyszer kerülnek sokba,mikor megveszed a felszerelésüket.Utána már nem.Nagyjából ugyanannyi a sikló és a piton tartása is,mert hasonló életfeltételek kellenek nekik.

A kaja 1-2 ezerbe megáll havonta,ez függ attól hányszor és mivel eteted.Kerámia lámpával megoldható a fűtés,tudtommal nem fogyaszt sokat,nálunk legalább is nem dobja meg a villanyszámlát.Vitaminra nincs szükségük.

2013. szept. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszönöm :) hogy érted hogy mivel etetem?mármint hogy élő vagy fagyasztott vagy úgy hogy egér vagy patkány?egyébként tényleg melyik a jobb(mind 2 szempontból)?
2013. szept. 14. 08:44
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen arra gondoltam,hogy egér vagy patkány.Sajnos azt nem tudom a fagyasztott mennyibe kerül.mert mi mindig élővel etetünk.A fagyasztott macerásabb,és van amelyik kígyó el sem fogadja.
2013. szept. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok.Utána kérdeztem.60-90 FT darabja a fagyasztottnak,de azokat csak nagy kiszerelésben lehet venni.
2013. szept. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszönöm még egyszer :) így már csak anyát kell meggyőznöm mivel nem igen van oda a kígyókért :s ,és szerencsére tudok is itthon tenyésztett királypitont szerezni ha minden igaz.
2013. szept. 14. 09:15
 6/10 anonim ***** válasza:
Budapesten holnap lesz a Terrarisztika Börze.Ha teheted menj el,ott biztos találnál olyat amilyen tetszene.
2013. szept. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
hát ha már meg lenne engedve biztos elmennék,bár hosszú az út zalamegyéből.egyébként neked is pitonod van?vagy ha nem milyen fajt tartasz?
2013. szept. 14. 11:15
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem,nekem egy braziliai szivárványos boám,és egy smaragdzöld fapitonom van.Illetve nem is az enyém,hanem a páromé,de sajátnak tekintem őket.Eleinte féltem tőlük,de mivel a párom még jóval előttem vette őket,így nem volt szívem megkérni,hogy adjon túl rajtuk.De annyira hozzájuk szoktam,hogy már szépnek találom őket.Épp most várjuk a kis királypitonunkat,hogy ideérjen Németországból.

[link]

Itt árulják a hazai tenyésztők a kis kedvenceiket.Nézz körül.

Zalaegerszegen nőttem fel,szóval tudom,hogy elég messze van Pesttől.XD

2013. szept. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
úristeen *-* azok annyira szépek :) köszönöm körülnézek mindenképp :)
2013. szept. 14. 16:08
 10/10 anonim ***** válasza:
Egy jó tanács.Ha találsz egy neked tetsző kígyót,járj utána,hogy reális e az ár,amit érte kérnek,mert mostanában eléggé elszalad a ló egyes eladókkal,és képese 4-5x áron eladni,mint amennyit érnek,és akik nincsenek tisztában az árakkal,azok meg is veszik.Ha gondolod,nyugodtan írhatsz ilyen esetben privátot nekem,szívesen segítek,ha én nem tudok,akkor meg segít a párom.Remélem találsz majd a kedvedre való kis kedvencet.
2013. szept. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!