Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Milyen fajta ékszerteknőst...

Milyen fajta ékszerteknőst szerettek leginkább? Szeretnék egy teknőst, de nem tudok dönteni. (Többi lent)

Figyelt kérdés

Első ötlet a vörös- vagy sárgafülű ékszerteknős.De nem tudom milyen legyen.Kb akkora legyen mint a vörösfülű.


Mondjuk még a gondozását is olvasgatom,körbe kérdezek pár ismerőst a tartásáról is... De először azt kutatom milyen legyen egyáltalán,hogy annak nézek utána.


Kinek milyen van?Melyik a "legaranyosabb"? :))

Mondjuk nem csak az aranyosság számít de nekem az is,nem kérek beszólást,köszi!Válaszokat köszi előre is!



#teknős.fajta
2013. okt. 8. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Sziaa! Szerintem itt nézz körül, én is itt találtam meg azt, amilyet majd a közeljövőben tartani fogok :)


[link]

2013. okt. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi!Ez jó!:))
2013. okt. 9. 16:20
 3/4 anonim ***** válasza:

Voros fulut ajanlanam, meg a sarga fulut.

Nekem mind a ketto fajta van.:)

Vorosfulut nehezebb beszerezni, de a neten pl. Aprod, jofogas.hu-n meg babyt is szerezhetsz par ezerert:)

2014. febr. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már azóta lett 2 sárgafülű,elméletileg egy fiú és egy lány.:))Nagyon aranyosan szaladgálnak,mindig megfigyelem őket a szőnyegen:DD
2014. febr. 4. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!