Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Milyen gyorsan nő egy ékszerte...

Milyen gyorsan nő egy ékszerteknős? Cm/havonta?

Figyelt kérdés

#hüllő #ékszerteknős #sárgafülű ékszerteknő #pirosfülű ékszerteknős
2013. okt. 12. 18:45
 1/4 anonim válasza:
az enyémek kétnaponta kapnak enni, és már vagy 4-5 évesek és még mindig csak olyan 20centiméter körül lehet a hosszúságuk..
2013. okt. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!!
2013. okt. 12. 19:02
 3/4 hanna20011102 válasza:

nem hinném..én még nincs 1 hete hogy meg kaotam (petikét ^^) és nem azt mondták hogy kb 12-év mire 3cm-es lesz!


remélem segítettem!

2013. nov. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 saku28 válasza:

Igazából attól függ, hogy mekkora a teki. Minnél idősebb, annál kevésbé látszik a változás, természetesen :)

Az én teknősöm most decemberben lesz másfél éves, és már most 14 és fél centi :) Már sajnálom, hogy csak egy olyan 3 hónapos korában jutott eszembe, hogy érdekes lenne megmérni havonta, vagy amikor eszembe jut, úgyhogy az első pár hónapot nem tudom sajnos :(


Legutóbb július végén 13 és fél centi volt, július elején 13 centi. Június elején viszont még csak éppen hogy felfelé kerekítve 12 centi. Szerintem sok mindentől függ, hogy mennyit nő, mennyire van lehetősége mozogni, hányszor és mennyit kap enni, sőt laikus fejjel megkockáztatom, hogy attól is, mennyit tud napozni :) De egy hónap alatt 1 centinél semmiképpen nem nő többet. Engem igazából a súlya lepett meg, a kis piszok kezd elég nehét lenni ;)

2013. nov. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!