Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Egy 50x40x90 cm-es terrárium...

Egy 50x40x90 cm-es terrárium kb hány kg lehet? Megoldható, hogy Pesten tömegközlekedek vele, és leviszem vonattal vidékre?

Figyelt kérdés

sajnos az üzlet nem szállítja ki, mert túl törékeny!

arra lennék kiváncsi, hogy elbírom-e, illetve, hogy épségben haza tudom-e hozni!!


2013. okt. 13. 13:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Pontosan nem tudom mennyi kg, de annyival olcsóbb lenne Pesten, mint nálatok a kisállat kereskedésben (pesti tömegk. ára + vonatjegyek+ egész napod)? :)
2013. okt. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A kulcsszó a túl törékeny, a te kedvedért sem fog kivételt tenni az üveg, egy embernek egyszerűen kezelhetetlen ekkora méret tömegtől függetlenül, de még kettővel is nagy szívás.
2013. okt. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

hát sajnos igen.:S 40-50 ezerért találtam a környéken, míg Pesten az egyik üzletben 20 ezerért megkapnám! szóval mindennel együtt jobban megérné!!

naigen. tartottam ettől a választól.. csak reménykedtem, hogy azért valahogy el tudok majd bánni vele egyedül is, de akkor vagy segítséget kell kérnem, vagy más megoldást kell keresnem.. mindenesetre köszönöm a válaszokat!:)

2013. okt. 14. 01:40
 4/4 anonim válasza:

Szia!

Van egy terrárium készítő itt Pesten aki ezt a méretet 5-6mm új üvegből elkészíti 13.500 Ft-ért(üveg élleit géppel csíszolja).A terráriumot 2.000 Ft-ért elviszi az állomásra!Szerintem ez egy kedvező ár, ha érdekel hívj fel a 06 20 9704211 számon!

2013. okt. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!