Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mekkorára nő meg egy görögteknős?

Mekkorára nő meg egy görögteknős?

Figyelt kérdés
Mert azon gondolkodtam,hogy veszek egyet!És szeretném megtudni mennyibe kerül!:)
2009. nov. 17. 21:51
 1/9 anonim ***** válasza:
nagyra nő meg nem tartható hosszu ideig egy sima akváriumba, terráriumba és drága is több tizezer forint ugyhogy nem ajánlom lakásba kedvencnek.
2009. nov. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
25-30ezer forint is lehet, és egyes példányok dohányzó asztal méretűre is megnőnek. Sajnos már Görögországban is eltűnő félben vannak, ezért ilyen drágák és ritkák. Vegyél inkább ékszerteknőst, azok is aranyosak.
2009. nov. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ékszertekim már van!:)De viszont hogyha veszek egy görögtekit akk nem a tekit veszem meg elsőnek hanem a terráriuomot meg a többi kelléket!:)Ha nagyobb lesz akk viszont szabadon tud mászkálni a lakásba!:)Köszönöm a válaszokat!:)
2009. nov. 18. 07:04
 4/9 anonim ***** válasza:

Ezt a sok sületlenséget! Hihetetlen!

Google neked is a barátod: [link]

2009. nov. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Érdekes nekem amikor egy állatkereskedésben dolgoztam a főnököm mondta, hogy dohányzó asztal nagyságúra fog nőni a görög teknős, hát úgy látszik nekik ilyen kicsi a dohányzóasztaluk (20cm):-). Ennyit a főnökök hozzáértéséről.

Bocsánat hogy elhittem neki.De tényleg védett faj és Cites engedély kell a tartásához.

2009. nov. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 LN09 ***** válasza:

23:00!

Hát igen, kinek mekkora dohányzó asztala van...

Aztán meg miért vegyen ékszer teknőst?! Sokkal több a gond vele, és megnő simán akkorára mint a görög.

Azért az ékszerteknőst hetente többször kell pucolni, mert csak bebüdösödik a víz. Az görögeknősöm amióta megvan, egyszer sem volt büdös!

2009. nov. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 LN09 ***** válasza:

Amúgy nem olcsó egy görögteknős és hozzá a cuccok. Én közel 40 ezer ft-ot fizettem. Szerencsés helyzetben vagyok, mert én 1 hét leforgása alatt megvettem mindent a teknőssel együtt.

El kell mondjam, hogy ilyen háziállatom mint ő soha nem volt... Nagyon meg vagyok elégedve vele.

2009. nov. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én Kanizsán tenyésztőtől vettem 8000 forintért.

3 hetes korától nálunk lakik.:)

2011. máj. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Mi a petking-ben vettük osszesen minden cuccal együtt kb. 43000 volt
2020. ápr. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!